מזגן נייד | מזגנים ניידים | א. מערכות
 

מזגנים ניידים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מזגנים ניידים

מזגן נייד

מזגן נייד DREZ EXHIBITION

מזגן נייד DREZ EXHIBITION

מזגן נייד Airrex

מזגן נייד Airrex

מזגן נייד United

מזגן נייד United

מזגן נייד DREZ Portable Air Conditioner DZ-PAC 10HP

מזגן נייד DREZ Portable Air Conditioner DZ-PAC 10HP

מזגן נייד DREZ Portable Air Conditioner DZ-PAC 7.5HP

מזגן נייד DREZ Portable Air Conditioner DZ-PAC 7.5HP

מזגן נייד תעשייתי 15 טון DREZ EXHIBITION

	 מזגן נייד תעשייתי 15 טון DREZ EXHIBITION

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC35-02MA

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC35-02MA

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC20-BMD

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC20-BMD

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC53-02MA

מזגן נייד United Portable Air Conditioner PC53-02MA
 

מזגן נייד - מתאים לכל אירוע


מזגן נייד בנוי כך שהוא מחזיק את האוויר הקר והחם. הוא משולב בצינור שפולט את החום וכן המים שהתעבו כתוצאה מתהליך זה. מזגן נייד מוריד את הלחות מהאוויר וע"י כך מקרר את החדר. שימוש נכון במזגן נייד הינו מתאים יותר לאזורים לחים (מישור החוף ומרכז הארץ).

מזגן נייד הותאם ונבנה לשימוש בתנאים קשים. הוא בעל יכולות קירור טובות יותר ממזגנים נייחים. אפשר לשכור מזגן נייד עם יכולת קירור של 3 עד 60 טון. מזגנים אלו מיוצרים הן בטכנולוגיה המבוססת על גז פריאון וטכנולוגיות התאדות. מזגנים הפועלים בטכנולוגית ההתאדות הינם יקרים יותר לקנייה והשכרה מאשר מזגנים הפועלים בטכנולוגיית גז פריאון.

ניתן להשכיר מזגן נייד למקומות שונים:

 • גני אירועים.
 • חתונות.
 • הופעות חיות.
 • משחקי כדורגל.
 • בתי קפה.
 • מסעדות.
 • ועוד.

מזגן נייד שכור ממוקם במקומות כך שמתבצע קירור נרחב ברחבי האזור. מרגע שתוכנית הקירור מסתיימת ניתן פשוט להזיז את המזגן באמצעות הגלגלים לכל מקום שנחפוץ.
לפעמים רכבים הנמצאים בתנועה שוכרים מזגן נייד במקרה והם צריכים קירור – בעיקר כאשר זהו משלוח הדורש קירור כגון מוצרי חלב שונים. רכבים המניידים מים כמו סירות ואוניות שוכרות מזגן נייד בכדי לטפל בצורכי הקירור שלהם.


מזגן נייד - למה להשתמש בו?

 • מזגן נייד הינו חלופה מצוינת למזגנים הנמצאים על הקיר או על החלון באופן קבוע.
 • מזגן נייד הוא החלופה המושלמת לבנייני דירות שלא מאפשרים התקנה קבועה של יחידות חלון.
 • מזגן נייד יכול להוות תוספת ליחידות קירור מרכזיות.
 • ניתן להעביר מזגן נייד בין חדרים שונים.
 • מזגן נייד חסכוני בחשמל ומשתלמים יותר בהשוואה למערכת מיזוג מרכזית.

אפשר לשכור מזגן נייד לטווחים קצרים או ארוכים. מפעלים שצריכים מזגן נייד להשכרה לטווח ארוך. תקופת ההשכרה שלהם עשויה להימשך חודשים ספורים ואפילו שנים.
אולמות אירועים יכולים לשכור מזגן נייד לתקופה של יום, שבוע, חודש ואפילו יותר. בהתחשב בסוג המזגן המושכר והתקופה עבורה הוא מושכר, עליות השכרת המזגן יכולות להגיע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

למזגנים ניידים ישנם שימושים נוספים. למשל: חדרי שרתים (השרתים מתחמים יתר על המידה. מזג האוויר גורם לחום כבד וללחות).
היתר ניידות. מזגן נייד אפשר להזיז עם צוות העובדים לכל מקום. יש צורך בחיבור חשמל סטנדרטי. המערכת מצוידת בבקרה דיגיטלית שניתנת לשליטה ותכנות לפי מה שצריך.

פירוט:


מזגן נייד - קירור חדרי שרתים למחשבים


שמירה על טמפרטורה קבועה הכרחית בחדרי שרתים. מכיוון שתפעולן לאורך זמן של ציוד שרתים בטמפרטורה גבוהה יכול לגרום לתקלות רבות בציוד ואפילו לכיבוי השרתים. חברות חדשות דורשות מספר גדול של שרתים בתוך מרכז חדר השרתים של החברה. אך הדבר גורם לעיתים קרובות התחממות יתר שנוצרת על ידי הציוד, כמו גם מגבלה נוספת שנוספה על חלל שעכשיו הוא מוגבל. לכן התקנה של מזגן אוויר נייד לחדר שרתים יכול למזער את כיבוי המערכת וכשל רכיבים נוספים.

מאידך גיסא, מיזוג אוויר מרכזי נכבה בדרך כלל בסוף השבוע, ובגלל שלרוב חדרי השרתים אין חלון בעל גישה נוחה  והם בדרך כלל ממוקמים בחדר פנימי, מציאת דרך לשמור על הציוד יקר בעיתית. מזל שמזגני אוויר ניידים נהדרים למטרה זו, כיוון שהם מספקים קירור אמין עם שימוש קל וגמישות הדרושים לשמור על חדר שרתים שפועל 24 שעות ביום , 365 ימים בשנה.


מזגן נייד - קירור אזורים תעשייתיים


מחסנים, מפעלים, ומפעלי יצור ועיבוד בדרך כלל צריכים קירור לאורך כל השנה ללא קשר לטמפרטורה החיצונית, אזורים חמים אלו צריכים קירור גם בחודשים החורף. מחקרים מראים שטמפרטורה גבוהה יכולה לעיתים לגרום לתפוקת נמוכה של העובד, וכמו כן למספר תאונות גבוה. לכן, שמירה על העובדים בטמפרטורה נעימה ונוחה הינה השקעה שיכולה להביא תשואה טובה בתפוקה ובבטיחות.