מאוורר תעשייתי | מאוורר | א. מערכות
 

מאווררים שואבים תעשייתים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאווררים שואבים תעשייתים

מפוחים מסחררי אוויר שואבים מאוורריםמאווררים XIKAR שואבים תעשיתיים

מאווררים XIKAR שואבים תעשיתיים

מאוררים תעשיתיים Green

מאוררים תעשיתיים Green

מסחררים תעשיתיים ANIA

מסחררים תעשיתיים  ANIA

מוצרים נבחרים

מאוורר 26" ארגז תעשייתי Xikar JFD-600HE

מאוורר 26" ארגז תעשייתי  Xikar JFD-600HE

מאוורר 30" ארגז תעשייתי Xikar JFD-750HE

מאוורר 30" ארגז תעשייתי  Xikar JFD-750HE

מאוורר 36" ארגז תעשייתי Xikar JFD-950HE

מאוורר 36" ארגז תעשייתי Xikar JFD-950HE
 

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND 26B

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND 26B

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND 30B

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND 30B

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND R24

מאוורר סטנד ANIA Industrial STAND R24

מאוורר תעשייתי

כשחושבים על מאוורר תעשייתי, לרוב נחשוב על מאווררי העמוד הרגילים. למרות מה שרוב האנשים חושבים, יש הרבה סוגים רבים רבים של מאווררי תקרה הזמינים בשוק. רוב מאווררי התקרה שתיתקלו בהם בבתים בישראל הם מאווררים רגילים לבית. במאווררים הגדולים ישתמשו יותר בתעשיות וכדומה. אלו הם נקראים מאוורר תעשייתי. אם כן מדוע מאוורר תעשייתי שונים ממאווררים ביתיים?
להלן כמה דוגמאות:

  • להב מחוזק ממתכת: מאוורר תעשייתי עשויים ברוב במקרים ממתכת. מאוורר ביתי עשוי כמעט תמיד מפלסטיק ולהביו עשויים כמו כן גם מפלסטיק.
  • בעיית הרעש במאווררים גדולים: ברוב המקרים מאוורר תעשייתי ייצר הרבה יותר רעש ממאורר ביתי. במידה ויש לכם מאוורר רועש בבית זה מאוד יקשה עליכם לתפקד בצורה רגועה, לישון לראון טלוויזיה, לצפות בטלוויזיה וכו'.
  • מידת המאוורר: מאוורר תעשייתי הרבה יותר גדול ממאוורר ביתי סטנדרטי. מאוורר תעשייתי תמיד גדול יותר ממאוורר ביתי מה שיוצר זרימת אוויר איכותית יותר וחזקה יותר. בסופו של דבר הקירור הרבה יותר משמעותי וחזק. ישנם כמה סוגים של מאווררים תעשייתם שאינם גדולים למדי אבל עשויים מתכת ובנויים אחרת לגמרי ממאווררים ביתיים לכן לרוב תמצאו אותם בקטגוריית מאוורר תעשייתי.
  • צריכת אנרגיה גדולה יותר למאוורר תעשייתי: מאוורר תעשייתי הוא גדול בהרבה, בנוי אחרת, מה שמביא ברוב המקרים, לצריכת אנרגיה מוגברת. שימוש במאוורר תעשייתי בסופו של דבר יגדיל את חשבון החשמל.

יש להגדיר מה מטרת המאוורר לפני שקונים. אחרת תקנו מאורר קטן מידי או גדול מידי לצרכיכם. במידה ואם מפעל או עסק קטן שרוצה לקרר את שטח העבודה ההמלצה הטובה ביותר היא באמת לקנות מאוורר תעשיתי. במידה ולא תשקלו שוב אם אתם צריכים מאוורר גדול בבית. כמו כן תראו איך המאוורר עובד לפני הקנייה. כמובן תמיד מומלץ להשוות מחירים ולא לקנות לפני שמבררים.

 
מאוורר