א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - 10 דברים שעליכם לדעת על מסכי אוויר:
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

10 דברים שעליכם לדעת על מסכי אוויר:

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> מסכי אוויר >> 10 דברים שעליכם לדעת על מסכי אוויר:

10 דברים שעליכם לדעת על מסכי אוויר:

1.מסכי אוויר יוצרים סביבת עבודה נעימה, מפחיתים את השפעת השרב, מרחיקים את האוויר הקר בחודשי החורף וממזגים את האוויר במהלך ימי הקיץ. כמו כן הם מנצלים באופן מיטבי את צריכת ושימור האנרגיה.
 
2.בזבוז אנרגיה יכול להיות יקר מאוד למנהלים של מבנה מסוים. השקעה במסכי אוויר יכולה להחזיר את עצמה במהירות תודות לחסכון בתחום זה.
 
3.מסכי האוויר יוצרים מחסום בלתי-נראה המבודד מתחמי טמפרטורות שונות מבלי לפגוע בתנועת האנשים והרכבים בין מתחמים אלו. הדגמים זמינים לצורך קיום ביצועים מיטביים על גבי פתחים מגדלים שונים, בטווח רחב החל מצוהרי שירות קטנים ועד דלתות בגובה 6 מטרים.
 
4.לצורך התפעול הטוב ביותר מבחינת חסכנות אנרגטית, מסכי האוויר צריכים להיות מצוינים בבניין עוד בשלבים התיכנון והפיתוח. בחלק מהמקרים, התקנת מסכי האוויר לאחר שבניית המבנה הושלמה עשויה להוביל לפגיעה מסוימת וירידה ביעילותם.
 
5.בין שלצורך התקנה במבנה חדש או התקנה במבנה קיים, בחירת מסך האוויר הנכון לסוג ולגודל פתח הדלת הינה תהליך חיוני. הבחירה הנכונה הינה על פי רוב ברורה וישירה. מסך האוויר צריך לכסות את רוחב הדלת ושיהיה לו זרם אוויר המספק לגובה ההתקנה שלו. גורמים אחרים שעשויים להשפיע על הגודל הינם מידת החשיפה של הדלת לעומסי רוחות, היקף התנועה וסוג איזור הכניסה המדובר (דוגמת משרד, קבלה או רציף הטענה במחסן).
 
6.יחידות מחוממות או לא מחוממות הפועלות על מים מחוממים חשמלית הינן זמינות. יחידות לא מחוממות משמשות בעיקר במחסני קירור, בהם ההשפעה של מסך האוויר הינה הפוכה ומיועדת לאטום את האזור המקורר.
 
7.במידה והעיצוב והמראה חשובים במבנה, חשוב מאוד לבחור יחידות בעלות עיצוב מסוגנן. פתרון אחר הינו שימוש במסך אוויר המותקן בגומחה או נישה כלשהי. בעת התקנה יחידות אלו יש לאפשר זרימת אוויר מספקת כמו גם להקפיד שלא לחסום באופן כלשהו את פתחי המכשיר.
 
8.חשוב לבחור יחידות בעלות עיצוב עמיד ואיתן אשר יאריכו ימים, במיוחד בסביבות בעלות תנאים תובעניים. היחידות צריכות להיות פשוטות להתקנה ולחיבור.
 
9.מסכי האוויר מבוקרים בדרכים שונות. השיטה הפשוטה ביותר הינה בעזרת מתג המותקן לבקרה מרחוק, ושולט בפלט האוויר ובמהירות המאוורר. בקרה מסוג זה הינה יעילה יותר במרבית המקומות בהן יש תנועה כבדה ולכן הדלתות תמיד פתוחות. בסביבות אחרות, ניתן להשתמש בבקרות תרמו סטטיות או בהפעלה אוטומטית בעזרת מתגי דלתות. מסכי האוויר מקושרים היום יותר ויותר בתכנון מערכות תחזוקת מבנים.
 
10.מסכי האוויר WindMaster הינם בעלי היתרון של מחקר ופיתוח חדשניים ומודרנים כמו גם ניסיון עשיר בתור אחת מיצרניות מסכי האוויר המובילות.המוצרים המופקים על ידה משלבים יכולת ביצועים גבוהה, עיצוב מסוגנן ונאה, רמות רעש נמוכות ופעילות אמינה.
 

לייבסיטי - בניית אתרים