תנור חימום | תנורי חימום - א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

תנור חימום מדגם FARM

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> תנורי אוויר חם חשמליים תעשייתים >> תנור חימום מדגם FARM
תנור חימום מדגם FARM – הפתרון המושלם לחימום חממות ובתי גידול לבע"ח!
  
הפכו עוד היום את חימום החממה לחסכוני ופשוט!
תנורי האוויר ARCOTERM מדגם FARM מותאמים במיוחד לחימום חממות ובתי גידול על מנת להגדיל את תפוקת הייצור למשך כל עונות השנה ובכל תנאי מזג אוויר.
התנורים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ולפי סטנדרטים מתקדמים על מנת להבטיח אמינות, יעילות, עמידות וחוזק.
 
  • קלים להתקנה, ניידים ונתלים באמצעות ווים.
  • פועלים בצורה אוטומטית, ובכך נשמרת הטמפרטורה בחממה.
  • יעילות תרמית גבוהה, המפחיתה בצורה משמעותית את זמני ההתחממות המקדימה.
למי מתאים תנור חימום מדגם FARM?
 
תנורי החימום מדגם FARM הינם אידיאליים לחימום חממות של פרחים או ירקות, בבתי גידול ניתן לעשות בהם שימוש לטובת חימום אורוות, רפתות, מחסנים חקלאיים וכן לייבוש של תוצרת חקלאית. כמו-כן, ניתן לעשות שימוש בתנור החימום כמאורר.
בנוסף, ניתן לשלב עם תנורי האוויר החם, מאוררי מדחף מסדרת FJ על מנת לשפר את פיזור האוויר החם, תחלופת האוויר ואיזון אופטימלי בין הטמפרטורה ללחות.
 
התקנת תנור החימום:
 
התקנת תנור החימום מדגם FARM אינה צורכת שינויים משמעותיים במבנה החממה או הבית גידול, ניתן להתקינה ישירות היכן שתרצו ובקלות!
התנור מובסס על שיטת החלפת חום ישירה, כך שאין צורך בכל מערכת חיצונית למתקן, בדומה למדחס של מזגן, כך שגם ההתקנה פשוטה ומהירה – וגם אין סיכון לנזקים היכולים להיגרם משינוי אקלים.
 
יעילות תרמית גבוהה במיוחד
 
תנורי החימום מסדרת FARM הם בעלי יעילות תרמית מקסימלית של 91% המאפשרים לחסוך גם בהוצאות התפעול.
תאי השריפה העשויים מנירוסטה מספקים את היחס האולטימטיבי בין ספיקת האוויר לכמות החשמל שצורך התנור. מחליף חום אשר עמיד בטמפרטורות גבוהות מאוד, והיכולת של התנור לעבור במהירות למצב "עבודה" תורמים להפחתת זמני ההתחממות המקדימה לניהול זרימת החום בהפוגות בהתאם לצורכי הסביבה או בתזמון אחר שתוכנן מראש.
 
תפעול ופונקציונאליות
 
תפעול התנור הינו פשוט מתמיד. תנורי האוויר מסדרת FARM הם אוטומטיים לחלוטין, ובכך הם פשוטים ונוחים לתפעול ולאחזקה. אחזקת התנור דורשת נקיון הרכיבים בסוף העונה.
מבער אוטומטי בעל מכשור אלקטרוני לפיקוד, בקרה והגברת הבטיחות הופך את הפעלת התנור לכרוכה בלחיצה אחת בלבד.
האוויר החם ניתן לפיזור באמצעות תעלות או ישירות לחלל החממה \ בית הגידול. כמו-כן, באמצעות בורר מיוחד תוכלו לעשות שימוש בתנור אוויר בעונת הקיץ לצורך אוורור .
  
אמינות ובטיחות – לישון בראש שקט
 
תנורי האוויר מתוכננים לעבוד תמיד ובכל מקום בבטיחות המקסימלית שיש.
התנור מיוצר בטכנולגיה מתקדמת תחת פיקוח קפדני ועשוי מחומרים איכותיים בלבד.
מערכת בקרה משוכללת מגנה על המכשיר ועל הסביבה שלו וגורמת לעצירה מידית של המכשיר בעת תקלה.
הלוח חשמל של התנור נבנה בקפדנות ולפי תקן CEI, ובנוסף הינו מצוייד בממסר תרמי. כמו-כן קיימת בלוח הכנה לחיבור תרמוסטט סביבתי חיצוני מד לחות או שעון.
כל הדגמים מצוידים בתרמוסטט FAN לפיקוד אוטומטי של המאוורר, LIMIT בעל דריכה חוזרת אוטומטית ו LIMIT בעל דריכה חוזרת ידנית להפסקת פעולה במקרה של התחממות יתר או תקלה בזמן ההפעלה.
עמידות וחוזק התנור מתאפשרים בזכות המבנה מפח מגולוון המקנה לו גם חוזק בסביבת עבודה חומצית. התנור ניתן לפירוק בקלות לטובת ביצוע עבודות תחזוקה.
 
איך כדאי להתקין את התנור?
בהתאם לגודל המקום ומחזורי הייצור ניתן להתקין תנור אוייק אחד או יותר בכדי לקבוע איזון רצוי בין כמות האוויר והחום הדרושים. כמו-כן, ניתן לפזר את האוויר החם בעזרת תעלות פתחים ובמידת הצורך לשלב מאורר נוסף לתנור.
 
בתמונות 1-2, מותקן תנור אוויר מדגם FARM בפיזור אוויר חופשי כך שפיזורו מובטח לשטח בגודל של עד 50-70 מ"ר והינה האידאלית במקאים של בתי גידול של בע"ח או גידולי קרקע נמוכי קומה. שילוב מאורר מסדרת FJ ישפר את פיזור החום בזכות ספיקת אוויר גבוהה יותר.
 
בתמונות 3-4, מציג פתרון לחימום גידולי קרקע גבוהי קומה, זאת בעקבות שאספקת האוויר מכוונת באופן מקומי, ומפוזרת בצורה אחידה בכל השטח. גם כאן, שילוב של מאוורר מסדרת FJ תשפר משמעותית את זרימת האוויר החם.
 
 
ניתן לרכוש את תנורי החימום עם מגוון רחב של אביזרים שיאפשרו לכם להתאים את התנור לכל סביבת עבודה: צינורות, קיפולים וטרמינלים מנירוסטה לטובת פינוי עשן, פעלות פתחים לפיזור החום בצורה אופטימאלית, שרוולים גמישים לפיזור האוויר החם במקומות גדולים ואפילו במספר קומות, קירות אש, מסנני סולר מחוממים תרמוסטט סביבתי ושעוני פיקוד!
 
רכשו עוד היום את תנורי החימום מדגם FARM לחימום מהיר ובטוח של החממה!
לרכישה או ייעוץ חינם צרו קשר כאן

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 08-9331239פקס: 08-9322438נייד: 0508330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים