מייבש לחות | סופחי לחות | קולטי לחות | א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

קולטי לחות סופחי לחות

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> קולטי לחות סופחי לחות

נהדר לשיפוצים

חדרי שרתים

קבלנים וצבעים

קולטי לחות / סופחי לחות לשיפוצים קולטי לחות | סופחי לחות לחדרי שרתים סופחי לחות לעבודות קבלנות

מייבש לחות מקצועי – מערכת האוורור של העתיד

בזכות סופכי לחות וכלל המערכות לקליטת הלחות תהליך ייבוש הלחות מסלק למעשה את הלחות שבאוויר ומבקר את הלחות היחסית על מנת להפוך את סביבתכם לנוחה ונעימה יותר.

מייבש לחות תעשייתי, בעל הקיבולת הגבוהה שפותח בטכנולוגיה חדשנית וניחן בניידות היכולה לפתור בעיות שונות דוגמה שיתוך, הירקבות, עיבוי, ריחות או חיידקים המתפתחים באזורים הלחים. ניתן להתקין מייבש לחות בחללים גדולים כמו קווי ייצור תעשייתיים, חדרי כושר או אצטדיונים ואולמות וכמובן בכל משפחת סופחי הלחות ניתן גם להשתמש לייבוש הלחות במרתפים טחובים בחודשי הקיץ.

סופחי לחות - מייבש לחות, קולט לחות

סופחי לחות - הפיתרון הינו מייבש לחות

הצורך העומד מאחורי סופחי לחות הינו בשל אי הנוחות בה אנו נמצאים כאשר הטמפרטורה הגבוהה והלחות מעלה את מדד חוסר הנוחות בחודשי הקיץ וכולנו מחפשים אחר הפיתרון הנוח ביותר. הירקבות של מזון עלול להוות גם גורם לבעיות נוספות בגהות ובריאות.

הסיבה לכך היא שאחוזי לחות גבוהים בתוך המבנה יכולים לגרום לגדילה של עובש; כמו כן, מזיקים דוגמת עשים, פשפשים ותיקנים גדלים ומשגשגים בסביבות לחות.

את הלחות ניתן לסווג בתור לחות מוחלטת או לחות יחסית, וזוהי הלחות היחסית (pRHp) שאנו מדברים עליה בכל הנוגע למדד אי-הנוחות של הקיץ. הלחות המוחלטת מתייחסת לתכולה בערכים מוחלטים של אדי המים באוויר, בעוד שהלחות היחסית מתייחסת לחלקם היחסי של אדי המים באוויר בהשוואה לאוויר רווי-מים באותה הטמפרטורה. תחזיות מזג האוויר מספקות מידע במדדי לחות יחסית, כאשר הלחות היחסית האידיאלית בחלל תוך-מבני הינה בין 40-60%.

כיצד לחשב את מדד אי-הנוחות:

מדד אי הנוחות = 0.72 * (טמפרטורה + הטמפרטורה הלחה) + 40.6

מדד אי-הנוחות מידת אי הנוחות
מתחת ל-68 כולם מרגישים בנוח
70 חלק מהסובבים מפגינים חוסר-נוחות
75 כ-10% מפגינים חוסר נוחות
80 כ-50% מפגינים חוסר נוחות
83 כולם מפגינים חוסר נוחות
86 כולם מפגינים חוסר נוחות חמור


סופחי לחות - מפת מבנה של מייבש לחות

מפת מבנה של מייבש לחות תרשים זרימת הפעילות של מייבש לחות
מבנה של מייבש לחות

כיצד סופחי לחות מייבשים את האוויר? במפת המבנה תוכלו לראות כיצד האוויר הלח מכה בפני השטח של המאייד, מתעבה וצונח כטיפות המתנקזות למיכל המים. בדומה לעקרון עליו מבוססים מזגנים, הלחץ העולה של גז הקירור במדחס נדחף לתוך המעבה. גז הקירור משחרר חום מהמעבה בעודו הופך לנוזל ולאחר מכן הנוזל נשלח לנימיות המערכת כך שהלחץ יורד לצורך אידוי קל. גז הקירור בא כנגד המאייד ושואב את הלחות מהאוויר הלח הנשאב לתוך מייבש לחות; לאחר מכן האוויר מאודה שוב לגז ויוצא החוצה כאוויר יבש דרך המעבה. הגז המאודה מהמאייד נדחף לתוך המדחס, והתהליך מתחיל מחדש.

סופחי לחות לסיכום: מייבש האוויר גורם לגז הקירור לעבור במחזוריות במאייד ובמעבה, בעוד שתהליך המעבר בין גז לנוזל חוזר על עצמו שוב ושוב, דבר הגורם לעיבוי סביב המאייד, איסוף למיכל מים, והפחתה באחוזי הלחות של האוויר ההיקפי המספקת סביבה נוחה לשוכני החלל.


מייבש לחות - תהליך ייבוש האוויר ומחזור גז הקירור
תהליך ייבוש הלחות

מד טמפרטורה לחות דיגיטאלי Wind Master MEGA-2

מד הדיגיטאלי מאפשר למדוד באופן מדויק את הטמפרטורה והלחות בחדר, עד לרמת דיוק של 0.1 מעלת צלזיוס ולחות באחוזים. כ"כ מאפשר לשמור על ערכי מינימום ומקסימום על מנת לדעת את הטווחים של הנתונים הרלוונטיים.רמת דיוק גבוהה במיוחד.

מד טמפרטורה דיגיטאלי Wind Master MEGA-2

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים