א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - פתרונות חמים למקומות קרים
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

פתרונות חמים למקומות קרים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> כללי >> פתרונות חמים למקומות קרים

פתרונות חמים למקומות קרים

מותו של האייל זעזע את אוהבי החיות האייל הנוכחי הינו ממין נדיר אשר מינו הולך ונכחד הסיבה העיקרית למותם של חיות בימי חורף במדינתנו יכולתם לעמוד בקור העז או פיתוח מחלות כגון דלקת ריאות או מחלות זיהומיות הנובעות מהקור העז או מחוסר תנאים מינימאליים, חיות מחמד-בעלי הכלבים אשר מלינים את הכלבים בקור העז גורמים לפשע הכלב הינו שומר את חום הגוף ויכול לקבל דלקת ריאות לעיתים קטלנית, סימן למחלת קור בהתעטשות בדלקות עיניים כדי להלין בתוך המלונה יש לרפד את הרצפה בשמיכות ובנוסף ניתן להשתמש בגופי חימום או המנורות חימום, כנ"ל לגבי חתולים או חיות מחמד אחרים . בעת גידול של עופות מצריך שימוש במתקני חימום המופעלים בסולר אשר יכולים להזרים חום לבית גידול בכמויות בכמות ובמהירות .

בגני חיות-ניתן להזרים אויר חם לכלובי החיות ו/או לשטחי המגורים במיוחד בלילה שאז האוויר הקר במיוחד . רוב החיות שנמצאות במדינתנו רגילות למזג האוויר חמים יותר ובעקבות שינויי מזג האור חיות אלו יכולות לסבול מקשיי נשימה, איבוד תיאבון, פגיעה במערכת החיסונית. האם לא נוכל להגן על חיות מחמד עופות, בהמות, בהחלט נוכל על ידי תכנון נכון של מתקני חימום מכשירי חימום נוכל להזרים אויר חם לעופות בהמות בתי הגידול השונים ובעקבות כך נקבל חיות בריאות.

חיות מחמד יצטרכו בקור העז מגורים הולמים בידוד כפול ומכשירי חימום שונים בעל בידוד כפול.

בגני חיות הזרמת אויר חם על ידי תותחי מבוקרים בתי גידול של עופות יצטרכו מקרנים של אינפרא רד השבוע מזג האוויר הולך להיות קר במיוחד בוא נקפיד על שמירת בעלי החיים שלנו, נלין אותם בביתנו או נדאג למגורים הולמים ונשתמש במכשירי /מתקני חימום בטיחותיים ובכך נגן על חיות הבר הפרא וכו' שהם היצורים הכי נאמנים לנו ולסביבתנו .

 

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 1599597779 פקס: 1599597770 נייד: 0508330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

 


 

לייבסיטי - בניית אתרים