א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - פתרונות חמים למקומות קרים
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

פתרונות חמים למקומות קרים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> תנורי אוויר חם חשמליים תעשייתים >> פתרונות חמים למקומות קרים

פתרונות חמים למקומות קרים

הקור שמגיע אל מדינתנו מקורו מאירופה הקרה מדינתנו מתמודדת זו הפעם הראשונה בקור שגרם לנזקים בגוף וברכוש בעלי חיים וגידולי ירקות ופירות.
על מנת לדעת כיצד להתגבר על הקור אנו צריכים להכיר את המונח BTU
BTU
הינו יחידת חימום בריטית שעל מנת לחשב את החום הדרוש עלינו לחשב שטח כפול גובה כפול מעלות .
על ידי תותחי חימום המונעים בעזרת סולר ו/או חשמל המפזר בעזרת מאוורר ניתן להציל את אנשים חיות, גידולים וכו'.
יתרונם של מכשירים אלו הינו בתוצאה המיידית שלהם בלחמם אזורים קרים עד 2000 מטר ניתן גם לחמם אזורים פתוחים באיטליה משתמשים בתותחי חימום אלו העובדים על סולר בחממות של גידולי ירקות ופירות שהקור גורם להם לטראומה שיכול להמית את השורשים ולגרום לנזק בלתי הפיך.
פתרונות חימום אלו יכולים לעזור לאוכלוסיות חלשות שנמצאות במבנים ארעיים או באוהלים לדוגמא באזור רהט . תותחי חימום אלו עובדים על חשמל חד פאזי (חשמל ביתי רגיל) וחומר הבערה הינו סולר , עלות של תותח חימום כזה הינה זניחה לעומת האסון או הנזק הבלתי הפיך שיכול להיגרם ללא מתקן החימום, מתקני החימום הינם ממקורם מאירופה הקרה אשר הינה בעלת ניסיון רב בתחום הקור העז אשר מגיעים לישראל ועוברים בדיקות קפדניות על מנת לקבל את אישור מכון התקנים הן בהפצת המוצר ושיווקו והן בשכירות המתקן לחימום בחורף.
מומלץ להשתמש בתותחי חימום אלו בתעשייה,מפעלים,בתי גידול עופות, פרדסים, גני אירועים בתי קפה, ניתן להעמיד את מתקן החימום מחוץ למבנה ולהכניס פנימה צינורות חימום שמשפיעים על הטמפרטורה ומשפרים את האווירה והמצב במהירות מדהימה ניתן גם להשתמש במתקני אינפרא אדום על בסיס חשמל השפעתם במקום סגור הינה מידית.
מתקני חימום תלת פאזי חסרונם בצריכת חשמל יתרונם שקטים ונקיים להלן מספר מקומות שצריכים פתרון חימום מיידי בימי חורף קשים: מבנה תעשיה, גדולים שונים, חממות, אוהלים, מטווחים, גני אירועים, בריכות שחיה, משטחי דשא, אולמות ספורט, בתים שאין בהם תשתית של מזגנים, מוסכים, חדרי צבע.
לסיכום פתרונות קיימים בכל מדינות העולם המודרני וכל מה שעלינו לעשות זה להכין את עצמנו לימים קרים ולא לחכות לרגע האחרון , אופן העבודה של מתקן החימום הינו שבכל מתקן ישנו משאבת דלק שמעבירה סולר ובעזרת מנגנון הצתה ניצוץ הדלק נשרף וגורם לבערה בכל תותח חום ישנו מאוורר שדוחף את האוויר החם כלפי האזור הנדרש וכך נוצרות מידות הBTU הנדרשות כלפי השטח המיועד לחימום.
אופן ההפעלה הינו פשוט למדי ולא מצריך ידע או טכנאי מוסמך, המכשירים הללו עומדים בכל התקנים המחמירים של אירופה.
מסקנה עדיף לשלם בסולר או חשמל מאשר לשלם בחיי אדם. מדוע לא נוכל להשתמש במזגנים בגלל שמבנים אלה מצריכים טונות מיזוג אדירות שלא נדבר על צריכת חשמל גדולה. לכן עדיף להשתמש בחומרי בערה כגון סולר או חשמל ואף ישנם תותחי חימום העובדים על בערה טבעית.
 

לייבסיטי - בניית אתרים