תנור גז | תנור גז לחימום | תנורי חימום בגז - א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

תנורי אוויר חם גז

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> תנורי אוויר חם גז

תנור אוויר גז

מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר

תנורי גז Oripower

תנורי גז Oripower

תנורי אוויר חם גז BGE Gas Fan Heaters

תנורי אוויר חם גז BGE Gas Fan Heaters

תנורי אוויר חם גז Sial Munters

תנורי אוויר חם גז Sial Munters

תנורי אוויר חם גז Master

תנורי אוויר חם גז Master

תנורי אוויר חם גז Biemmedue

תנורי אוויר חם גז Biemmedue

תנורי אוויר חם גז Oklima

תנורי אוויר חם גז Oklima

 


 

לחישובי עוצמות חימום, לחץ כאן


תנור גז – אמצעי חימום יעיל וזול!

אין ספק שחימום נייד הוא מאוד שימושי. זהו אמצעי נוח במיוחד כאשר אנו צריכים לעבור מחדר לחדר. מחממים כמו תנור גז הם ניידים והפכו להיות בחירתם הראשונה של בעלי בתים רבים. בארץ ובעולם!
שמירת אנרגיה היא במקום ראשון. הורינו התרגלו ל"לוקסוס" של חימום כל הבית סביב השעון במשך כל החורף – אך כידוע, כיום זה נחשב לבזבזני ופזרני..אנו לא רואים בעין יפה חימום אזורים בבית שאינם נמצאים בשימוש מכיוון שכולנו נהיינו מודעים לחשיבות של שמירת האנרגיה.


תנור גז – קל לכיס ונעים בבית

תנור חימום

מלבד ההרגל החשוב של שמירת האנרגיה, עלינו לפעול על פי תקציב הדוק. המצב הכלכלי הנוכחי מצריך חסכון בכל מקום שניתן. מקום טוב להתחיל בו הוא חימום הבית ולבחור במחמם כגון תנור גז. ניתן להשיג סוג זה של מחמם במחירים שונים, בעד מחיר נמוך של 700 ₪ ועד מחיר הגבוה ביותר של 1500 ₪ . הכול על פי היכולת הכלכלית שלך!


ישנם מחממים המיועדים באופן ספציפי לשימוש פנימי ואחרים המיועדים לשימוש חיצוני. מכל מקום, תנורי גז בדרך כלל נחשבים לניידים מכיוון שניתן להזיז אותם בקלות יחסית. סיבה נוספת לכך שמחממים אלה ניידים היא שהם פועלים על גז פרופן נוזלי ולכן אינם דורשים חשמל. למעשה, ניתן להשתמש במחממים מסוג תנור גז כמעט בכל מקום.


תנור גז - בטיחות רבותי

למרות שאין צורך בחשמל, יש לנקוט בכללי בטיחות מסוימים. כלל מאוד חשוב הוא לא לשים את המחמם קרוב מדי לחפצים אחרים. יש לשמור תמיד על שטח פתוח של 15 עד 30 ס"מ מהצדדים, 1 מטר מקדימה ועל שטח פתוח של אחד עד 1.3 מטר מלמעלה כאשר המחמם פועל. אין לייבש בגדים או להכין אוכל בעזרת תנור גז. לא קשה למצוא תנור גז התואם את צרכיך. ישנם יצרנים רבים אשר מייצרים את הפריטים השימושיים הללו. בין השמות הם: מסטר היטר, דורהיט, אוניפליים, ורדי היטר. חיפוש מקוון למידע נוסף ייתן שמות של ספקים רבים של מחממים ניידים.


ישנן שתי סיבות עיקריות לשימוש במחממים ניידים. מלבד הרצון לשאת את המחמם מחדר לחדר, צרכנים רבים רוצים מחמם שניתן לשימוש בחוץ על הפטיו או באזור מיועד בחצר. צרכנים רבים גם רוצים מחמם נייד שאפשר לקחת למחנאות (קמפינג).
תנור גז נחשב לבטיחותי ומתאים לשימוש חיצוני ופנימי. מחמם למסע קמפינג חייב להיות קל משקל. אם מזג האוויר יהיה קר מאוד, דרוש מחמם שהוא אמין מאוד ועושה את העבודה.

לייבסיטי - בניית אתרים