תנורי חימום | חימום חשמלי | תנורי חימום חשמלי - א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

תנורי אוויר חם חשמליים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> תנורי אוויר חם חשמליים

תנורי חימום

תנור גז | תנור חימום | תנורי חימום

תנורי אוויר חם חשמליים 
Biemmedue

תנורי חימום Biemmedue

תנורי אוויר מפזרי חם
חשמליים Sial

תנורי אוויר חם חשמליים BGE
 

תנורי אוויר חם חשמליים
Master

תנורי חימום Master

תנורי אוויר חם חשמליים
 S&P

תנורי חימום S&P

תנורי אוויר חם חשמליים 
Frico

תנורי חימום Frico

תנורי אוויר חם חשמליים 
Munters

תנורי חימום Munters
   

מהם תנורי חימום חשמליים?

תנורי חימום הם מכשירים המשמשים בעיקר לחימום חללים גדולים כמו מפעלים ובניינים מסחריים. פעולתם מבוסס על מנגנון הסעת חום בתנועה. הם שונים ממכשירי אוורור תרמיים בסוג ובמתח האוורור בו הם משתמשים מאפיין זה, יחד עם טמפרטורה גבוהה של מעגל המתח, מאפשרים יכולות חימום גבוהות מאוד שירוכזו ביחידה אחת. יחידות אלו זמינות במגוון תצורות ודירוגי מתח.

  1. יתרונות אנרגיה: על ידי הקטנת בעיית איבוד של אוויר חם, מושג זמן תפעול קצר יותר.
  2. יתרונות נוחות סביבתיים: בגלל שמושגת אחידות טמפרטורה גבוהה יותר על פני הקרקע, יחד עם עליה באזור הנוחות.

תנורי חימום - מדוע להשתמש בהם?

תנורי חימום

הבחירה של חימום באוויר חם היא רגילה לחלוטין- אבל חושפת אותך לאי נוחות מוכרת של איבוד החימום או יצירת התעבות הטמפרטורה העולה כלפי מעלה מהרצפה קדימה לכיוון כיפת המבנה, לפעמים בשיעור שיפוע של 1-2 מעלות צלזיוס למטר. פירוש הדבר שכדי להבטיח טמפרטורה נוחה של 14-15 מעלות צלזיוס (עבור אנשים הלובשים מעילים) בגובה 1.5 מ' מגובה וטמפרטורה וכן להגיע לטמפרטורה של 28-30 מעלות ליד התקרה. פיזור החום החוצה, בעיקר דרך החלון או תקרה שאינה מבודדת טוב. ככל שהתקרה גבוהה יותר כך גדולה יותר כמות החום הנדרשת להשגת טמפרטורה אופטימאלית ברמה האנושית.


בסביבה זו, התוצאה היא שמכשירים היוצרים חום נתונים לעבודה יקרה ומתמשכת (התרמוסטט יראה תמיד טמפרטורה לא מספקת) שתגרום לבזבוז משמעותי של אנרגיה וכסף וחוסר בחום במקום שבאמת זקוקים לו. תנורי חימום מונעים את ההתרחשויות של איבוד אוויר על ידי יכולות האוורור שלהם, אשר מעודדות את תנועת האוויר על ידי מניעת יצירת רבדים חמים. על ידי סחרור אוויר חם עומד בתקרה והחזרתו לגובה הרצפה. תנורי חימום מופעל והטמפרטורה שלו נקבעת, על ידי התרמוסטט הקדמי. ברגע שמגיעים לטמפרטורה הנוכחית המחמם כבה. הדבר משיג חיסכון משמעותי בחום אשר מתורגם לחיסכון משמעותי באנרגיה. תנורי חימום משמשים בכל סביבה עם תקרות גבוהות.הם תוכננו לשימוש במקומות מסחריים ותעשייתיים המצוידים במחממי אוויר קונבנציונאליים המפיקים אפקט של ריבוד חום בגובה הגג,וגורמים איבוד אנרגיה משמעותי.


תנורי חימום - בעיית ריבוד האוויר

חימום חללים גדולים עבור שימושים מסחריים או שימושים אחרים הכרוכים בעלויות אנרגיה גבוהות, ולעיתים קרובות עם החזרים לא מספקים. הגובה המשמעותי שחללים כאלו גורם לעיתים קרובות אובדן חום משמעותי שנעשה באמצעות ציוד חימום מסורתי. אוויר שחומם על ידי מחממים רגילים (רדיאטורים, מאווררי חימום וכו ') עולה באמצעות הסעת חום ומתרבד בתקרה ושם הוא מתפזר, ללא שימוש החוצה. ניסיונות מעשיים גילו שבחדר סטנדרטי בגובה 7 מטר כדי להשיג טמפרטורה של 19 מעלות צלזיוס בגובה הראש (1.5 מטר מהרצפה) תנורי חימום צריכים ליצור חום בשכבה אוויר שמתחת לתקרה בטמפרטורה של 31 מעלות צלזיוס אשר שווה לחימום של כל החדר בטמפרטורה ממוצעת של 25 מעלות צלזיוס. יותר מכך חימום היתר של הגג מפיק תוצאות לא רצויות של הגברת ההתפשטות. למעשה, גג בטמפרטורה של 30 מעלות מאבד 50% יותר מאשר גג בטמפרטורה של 20 מעלות.


הדבר כרוך באופן ברור בעלויות אחזקה הגבוהות יותר מהנדרש לצרכי החדר. כדי להימנע מאי נוחות זו, הטמפרטורה הממוצעת של האזור שיש לחמם צריכה להגיע קרוב ככל שניתן לזו הנדרשת, על ידי מימוש האוויר המצטבר והתפשטותו בחלק העליון של החדר על ידי שימוש בצירקולציה מתמשכת ומבוקרת של האוויר בחדר. האמצעי לבצע זאת קיים כיום בשימוש של מונעי ריבוד אוויר חם מיוחדים.


תנורי חימום - חסכון באנרגיה

הסוגים השונים של מחסני ארובה פירושו שאין אנו יכולים לקחת כל מצב בחשבון בניצול אחוז האנרגיה שחוסכים (כל בניין בעל מבנה שונה, בידוד, צורה וחומרים) באופן כללי אנו יכולים לומר שככל שהמצב גרוע יותר, כך התוצאות תהיינה טובות יותר.

  1. יצירת טמפרטורה שווה אנכית מקטינה את טמפרטורת החימום הממוצע.
  2. הזמן הדרוש להפוך את המכשיר לתפעולי באופן מלא מתקצר, ביטול הצטברות חום באזורים הגבוהים.
  3. ניצול עודפי החום במסת האוויר פירושו שניתן לכבות את הציוד מוקדם יותר – בין חצי שעה לשעה – בסוף משמרת בזמן ששומרים על הטמפרטורה בגובה הראש כמעט קבועה.
  4. התפשטות החום כלפי התקרה אשר מנמיכה את המקדם התרמי קטנה באופן דרמאטי, אפילו בנוכחות של בידוד טוב לגג. לסיום, ניתן לומר בבטחה שעל ידי שימוש במונעי ריבוד חימום אלו החיסכון באנרגיה ניתן למדידה בין 30% ו 50%.

תנורי חימום מונעים את התופעה של ריבוד אוויר באמצעות המאווררים החזקים שלהם אשר מונעים ריבוד של חום על ידי הנעת האוויר, וגורמים לאוויר חם עומד בתקרה לחזור חזרה לגובה הקרקע. תנור חימום מודלק והטמפרטורה נקבעת מהתרמוסטט הקדמי, ברגע שהטמפרטורה שנקבעה מושגת, המחמם כבה. הדבר משיג חיסכון משמעותי בחימום, אשר מתורגם לחיסכון משמעותי באנרגיה. תנורי חימום ניתנים לשימוש בכל סביבה בעלת תקרה גבוהה. הם מתוכננים לשימוש במתחמים מסחריים או תעשייתיים בעל מחממים רגילים היוצרים את אפקט הריבוד בגובה הגג, היצור בזבוז משמעותי באנרגיה.

לייבסיטי - בניית אתרים