מערפל מים | מערפלי מים - א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מערפלי מים אוויר

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מערפלי מים אוויר


מערפלי Wind Master

Windmater

מרסס מים – צלחת עירפול מקצועי

Rwa

מערפל מים אויר WindMaster AGF 24

מערפל מים אויר WindMaster AGF 24

מערפל מים אוויר WindMaster LC002-1

מערפל מים אוויר WindMaster LC002-1

מערפל מים אוויר תליה "26 Wind Master LC005C

מערפל מים אוויר תליה "26 Wind Master LC005C

מערפל מים אוויר Wind Master Mist Fan "30

מערפל מים אוויר Wind Master Mist Fan "30

מערפל מים אוויר WindMaster LC001-1

מערפל מים אוויר WindMaster LC001-1

מערפל מים אוויר תליה 20" Wind Master LC008

מערפל מים אוויר תליה 20" Wind Master LC008

יתרונות השימוש במערכת קירור הערפל
העובדה החשובה שעליכם לזכור היא שאתם מקררים את האוויר בסביבה חיצונית, במקומות בהם לא ניתן להשתמש ביעילות במיזוג אוויר. מערכת ערפול איכותית המותקנת כראוי מאפשרת לכם ליהנות מהשהייה בגינה ובמרפסת שלכם אפילו בימים החמים ביותר.
החום המדכא של ימי הקיץ מהווה אי נוחות גדולה לאנשים רבים. יצירת ערפל היא דרך מוכחת על מנת להוריד את הטמפרטורה ובו זמנית להוסיף לחות לאוויר היבש. העובדה החשובה שיש לזכור היא שאתם מקררים את הסביבה החיצונית, במקומות בהם לא ניתן להשתמש ביעילות במיזוג אוויר. מערכת ערפול איכותית המותקנת כראוי מאפשרת לכם להנות מהגינה והמרפסת שלכם אפילו בימים החמים ביותר.
ישנם שישה סוגים שונים של מערכות ערפול: מערכות קוויות עם לחץ נמוך, לחץ בינוני, לחץ גבוה ומערכות עם מאוורר ערפל בלחץ נמוך, לחץ בינוני ולחץ גבוה. כל סוג מערכת ערפול שכזו הינה בעלת היתרונות הייחודיים שלה, וגם החסרונות הספציפיים לה.
מערכות ערפול קוויות בלחצים נמוכים, בינוניים וגבוהים משתמשות בטכניקת אידוי על מנת לקרר את האוויר סביב קווי הערפול המוקמים לאורך גבולות המתחם המיועד לקירור. המים מוזרמים בכוח דרך זרבוביות מעוצבות במיוחד על מנת לרסס טיפות של מים לאוויר ההיקפי. טיפות מים אלו סופגות את החום המצוי באוויר ומתאדות בעודן הופכות לגז או אדי מים. האנרגיה המשמשת לשינוי מצב הצבירה של המים מנוזל לגז נלקחת מהחום של האוויר ההיקפי ומורידה את הטמפרטורה של האוויר, ובכך מצננת את האזור.
מערכות מאווררי ערפל מבוססות על העיקרון האומר כי קירור בסביבה חיצונית יהיה מיטבי כאשר הקירור באידוי או הערפול הקווי ישולבו עם קירור בהסעה או, במילים אחרות, קירור על ידי הזזת האוויר. הערפל מקרר בפועל את האוויר והמאוורר מגביר את אפקט הקירור. על מנת לתאר לעצמכם דוגמה מוחשית לרעיון זה, חישבו על שפת הים כאשר בריזה נושבת על פני המים, מערכת הקירור היעילה ביותר שפותחה על ידי הטבע.
היתרון הגדול ביותר של מערכות ערפול קוויות בלחצים נמוכים הינו שהם מאוד זולות ויחסית קלות להתקנה. מערכות אלו משתמשות בלחץ המים הקיים בברזים הביתיים שלכם. אין צורך להשתמש במשאבת ערפול על מנת ליצור את הערפל, ולכן אין צורך לקנות אביזרים מיוחדים נוספים.
מערכות ערפול קוויות בלחצים בינוניים הינן בעיקרון מערכות ערפול בלחץ נמוך המשולבות עם משאבות הזרמה קטנה, המספקת לחץ של 8-11 אטמוספרות. טיפות המים מתאדות ביתר יעילות ומביאות להצטברות נמוכה יותר של טל ולחות.
מערכות ערפול קוויות בלחצים הן בהחלט המערכות הטובות ביותר. אלו מערכות הערפול שניתן לראות בשימוש כשאתם נהנים מישיבה מחוץ למסעדה או בגני שעשועים. מערכות הערפול בלחצים גבוהים שלנו משתמשים במשאבות היוצרות לחץ של 68 אטמוספרות ויותר, על מנת ליצור טיפות מים קטנטנות המתאדות כמעט באופן מיידי.
ממש כמו מערכות הערפול הקוויות בלחצים נמוכים, היתרון של מאווררי ערפל בלחצים נמוכים הינו שהם אינם יקרים אולם יעילים יותר בקירור מתחמים מוגבלים הגדולים יותר מאלו המתאפשרים במערכות הערפול הקוויות בלחצים נמוכים.
שלא כמו מערכות הערפול הקוויות בלחצים דומים, מאווררי ערפל בלחצים בינוניים אינן פשוט מערכות מאווררי ערפל בלחצים נמוכים אשר הוספה להם משאבה. מערכות אלו מורכבות ממאווררים המגיעים למהירויות גבוהות במחירים זולים, משאבות לחץ בינוניות המגיעות ללחץ של כ-11 אטמוספרות והינן בעלות איכות ערפול טובה יותר מזו המתקבלת על ידי מאווררי ערפל בלחצים נמוכים.
מערכות מאווררי ערפל בלחצים גבוהים הינן המערכות הטובות ביותר לשימוש באזורים חיצוניים, ברמה מיטבית שלא ניתן לשאוף אפילו לטובה ממנה. הן יעילות יותר, באופן מובהק, ממערכות הערפול הקוויות בלחצים גבוהים. מאווררי הערפל בלחצים גבוהים משתמשים במשאבות המייצרות לחץ של 68 אטמוספרות או יותר על מנת ליצור טיפות מים קטנטנות המתאדות באוויר כמעט מיד. מהירות הרוח הגבוהה המיוצרת על ידי המאוורר יוצרת תנועת אוויר משמעותית, המפזרת את האוויר המקורר על פני משטחים נרחבים.

לייבסיטי - בניית אתרים