א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - מכשירי חימום סולר הינם ללא תחרות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מכשירי חימום סולר הינם ללא תחרות

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> סולר >> מכשירי חימום סולר הינם ללא תחרות

מכשירי חימום החדרים Bm2 Biemmedue הינם ללא תחרות- נוצרו על ידי עבודת מומחים


מכשירי חימום ניידים העובדים על שמן ובעלי סבכת אוורור נוחה ניתנים לשימוש במגוון רחב של פעילויות ובמספר רב של מקומות, דוגמאות לשימושים יכולים להימצא במגזר החקלאי או בענף הבנייה. כתוצאה מכך, מספר רב של מכשירים מסוג זה מצויים וזמינים בשוק. הבעיות צצות רק כאשר ישנו צורך לבחור מבין מבחר הדגמים הקיים.

תנודות בטווח המחירים, מאפיינים ייחודיים של המכשיר, המלצות על ידי חברים ומשתמשים קודמים או מוכר טוב הינם לרוב הסיבות הנלקחות לחישוב בעת החלטה לגבי רכישת מכשיר מסוג זה. למרות זאת, מסתבר כי לפעמים מספיק להסתכל מקרוב על היתרונות הבולטים ועל הפרטים הקטנים אשר יטו את הכף לטובת רכישת מכשיר זה או אחר.

מחממי החדרים מבית חברת Bm2 Biemmedueמסוג EC יוצרו ועוצבו לעמוד בדרישותיהם של המשתמשים התובעניים ביותר. ממבט על המאפיינים החיצוניים שלהם ניתן להבחין מייד באלגנטיות העיצובית של הפתרונות הטכניים המוצעים והתאמתם לעבודה תחת תנאי קיצון.

 
 

חימום לפי בקשה


יתרונם העיקרים של מכשירים אלו היא יעילותם הגבוהה והאפשרות להפעלה מהירה. מספיק לחבר את מכשיר החימום, למלא את המיכל בדלק ולחבר ארובה, אם מתבצע שימוש במכשיר בחדרים סגורים, בכדי לנדף את האדים הנפלטים החוצה. המכשיר בעצם מוכן לעבודה בכל מצב. ארבעה דגמים של מכשיר זה נמצאים בטווח עוצמה של בין 20-110 kW, כך שכל משתמש יוכל למצוא את המכשיר התואם את צרכיו. מן היצרן ניתן גם להשיג מכשירים עם קיבולת העולה על 130 kW.

מחממים בעלי סבכת אוורור מצוידים בממיר חום. הודות לכך החלל בו שוהה המכשיר מחומם באוויר נקי וחם. תוצרי בערה מופרדים מן האוויר המחומם ומנודפים החוצה. עובדה זו נותנת למשתמשים תחושת ביטחון ונוחות בשימוש.
ניתן לצרף למכשירי החימום תרמוסטט אשר ימצא בחדר לוויסות הטמפרטורה. חיבור זה מאפשר לשלוט בצורה אוטומטית בטמפרטורת המתקן המחומם ומגביל גם צריכת דלק מיותרת אשר עשויה להתבצע כאשר הטמפרטורה במכשיר אינה מנוטרת.

 

צורתו הייחודית של המיכל


מעט אנשים מבינים עד כמה חשובה צורתו התקינה של המיכל. בליטה נוספת בקדמת מכשיר החימום (מעל קו מילוי הדלק) גורמת לדלק להצטבר במקום נוסף זה בעת הובלת המכשיר. הוא גורם למרכז הכובד של המכשיר להשתנות ובכך מאפשר נשיאה נוחה.
 
 
 
 

שיפורים טכנולוגיים


היצרן הציג לשוק גם פתרונות טכנולוגיים אופייניים אשר נמצאים כיעילים לא רק בשימוש יומיומי אלא גם בעת פעולות שירות ותחזוקה. כך, דגמים חדשים משווקים כאשר הינם מאובזרים בצינור דלק עמיד וחסין יותר בעל שזירת מתכת. מסנן הדלק מצויד במיכל חדש שקוף אשר מקל על תהליך הבדיקה כאשר קיים צורך לנקותו או להחליפו. כמו כן, שינויים בוצעו במערכת ההצתה של דגמי EC55 באשר למיקום הבקרים עם הוספת שנאי מובנה.

שינוי זה אפשר לשלב את מערכת ההצתה ומערכת בקרת הבערה. משמעות שינוי זה הינה גם הקלה משמעותית בכל הנוגע לטיפול ואחזקת המכשיר. כל דגמי BM2 EC55 מצוידים בתרמוסטט מקרר – פעולה זו הוחלפה במערכת קירור, המתוכנתת אל תוך המערכת האלקטרונית של המכשיר.

כאשר עומדים לפעמים בפני ההחלטה הקשה בבחירה בין דגם זה או אחר, אנו בדרך כלל ממליצים ללקוחותינו להתייעץ במומחה לגבי מפרט המכשיר ודרישות העבודה. פרטים הנראים בתחילה כלא משמעותיים עשויים להיות קריטיים. כמו כן יש לזכור כי לרוב מחיר גבוה יותר משמעותו איכות גבוה יותר. מוצרים המיוצרים על ידי חברות מוכרות, המובילות את התעשייה והשוק, מתוכננים ברמה הגבוהה ביותר ומבטיחים ללקוח כי איכות פעולתם ועבודתם של המכשירים הנרכשים לא יתגלו כאכזבה. במקרה של מכשירי החימום הניידים של חברת BM2, אין ספק כי כמות תשומת הלב המרבית הושקעה גם בפרטים הקטנים ביותר בעיצוב המכשיר.
 
מאמר זה נכתב ע"י יונתן רבה בעל ניסיון וידע רב בתחום החימום והקירור לחברות מפעלים גני אירועים ועוד... יתרה מכך החברה גם משכירה ומשווקת את מוצריה בעסקאות ליסינג לתקופות קצרות וארוכות במחיר לכל כיס טלפון 0508330888 בקרו באתרינו החדש : https://www.hcsystem.co.il  
לייבסיטי - בניית אתרים