א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - מחמם-מאוורר (fan heater).
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מחמם-מאוורר (fan heater).

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> תנורי אוויר חם חשמליים תעשייתים >> מחמם-מאוורר (fan heater).

מחמם-מאוורר (fan heater).

מחמם-מאוורר הוא מחמם (heater) שעובד באמצעות מאוורר (fan) כדי להעביר אוויר על פני גוף חימום (heating element).זה מחמם את האוויר, שלאחר מכן עוזב את המחמם, ומחמם את השטח שמסביב.מחממים-מאווררים יכולים לספק חימום מהיר מאד לחדר, אך הם עלולים להיות מאד מרעישים בפעולתם. הם אינם יקרים לקנייה וניתן להשתמש בהם כדי לחמם אזורים שבהם פתרונות חימום אחרים קשים להתקנה, יקרים או לא פרקטיים. דוגמה לכך היא השימוש בהם כדי לחמם חנויות ,אוהלים,מסעדות תשייה ועוד ...

למחממי-מאוורר רבים יש חוגה (טרמוסטט) שמייצגת את מידת ה"חום" או רמת החום הרצויה. למחמם-מאורר יהיה בתוכו מתקן (רגש) שחש את טמפרטורת האוויר או את הטמפרטורה שבתוך המחמם עצמו. כאשר הטמפרטורה של האוויר הנכנס לאחורי המחמם-מאוורר מגיעה לנקודה זו, הוא יכבה אוטומטית עד שהוא יחוש שהטמפרטורה מספיק קרירה כדי להידלק מחדש. תכונה זו עוזרת למחממים-המאווררים שלא להתחמם מדי (OVER), כיוון שהצירוף של חשמל, חום ופלסטיק (זהו החומר ממנו עשויים המחממים-מאווררים בדרך כלל) יכול להביא לשריפה אם משאירים אותם ללא השגחה.

מחממים-מאווררים מופעלים בדרך כלל על-ידי כך שתוקעים את התקע שלהם לחשמל (mains electricity). מאחר שלמחמם-המאוורר יש חלקי מתכת שהזרם החשמלי עובר דרכם (אמנם הוא מאוחסן בתוך פלסטיק), חשוב שלא יירטב וחשוב שלא ייעשה בו שימוש בתנאי לחות, בשל סיכון להתחשמלות. מומלץ גם שלא להשתמש במחממים-המאווררים כאשר חמים, כיוון שאז אין להם שום השפעה.
 

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 08-9331239 פקס: 08-9322438נייד: 050-8330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים