מחמם גז פרופן מציע שיטה לשמור על החום
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מחמם המבוסס על גז פרופן מציע שיטה מעולה לשמור על החום

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> תנורי חימום גז >> מחמם המבוסס על גז פרופן מציע שיטה מעולה לשמור על החום
מחמם המבוסס על גז פרופן מציע שיטה מעולה לשמור על החום
 
מקומות רבים הם קרים מאוד בחורף וישנם כאלה שאף קרים באופן קיצוני. אין טוב מאשר לדעת שיש לך הסקה הולמת כאשר מזג האוויר משתנה. מזג האוויר נהיה יותר ויותר בלתי צפוי. זו עובדה שהבחינו בה הן אנשים מן השורה והן מדענים. ישנן שיטות שונות לחימום בתינו ואחת מהן היא מחמם המבוסס על גז פרופן.
הסיבה עיקרית לפופולאריות של המחמם המבוסס על גז פרופן היא מחירו הזול של מוצר זה. רובינו יכולים להרשות לעצמנו לקנות מחמם אחד או יותר המבוססים על גז פרופן. מחממים אלה הם מצוינים אם ברצונך לחמם שטח קטן או חדר בתוך ביתך. בימינו, רבים מאיתנו עובדים מן הבית ומחמם המבוסס על גז פרופן הוא מושלם לחימום משרדנו בבית או חלל אחר בבית. אנחנו מבלים שעות רבות מול המחשב ויש לנו צורך להרגיש בנוח, גם מבחינת הטמפרטורה. 
על מנת לשמור על בית בטוח כאשר משתמשים במחמם הפועל על גז פרופן, מומלץ להציב מאוורר באזור מכיוון שהוא מסחרר את האוויר לכל הכיוונים. בנוסף, נחוצה נקודת יציאה עבור הדלק הנשרף.
מחמם המבוסס על גז פרופן אינו גדול ומסורבל ואם נדרש ניתן להזיז אותו מחדר לחדר או מאזור לאזור לפי צרכינו. עבור צרכנים רבים, זו בחירה עדיפה על חימום כל הבית במשך כל היום וכל הלילה. מחממים המבוססים על גז פרופן בהחלט מסייעים בצמצום עלויות החימום. זה הרבה יותר הגיוני לחמם אזורים או חדרים שאתה באמת עושה בהם שימוש. זה לא הגיוני לחמם חלקים של הבית שאינם נמצאים בשימוש.
עקב הדרישה העצומה עבור מחממים המבוססים על גז פרופן ישנו מבחר עצום של עיצובים, מה שהוביל לריבוי יצרנים ומותגים. בין שמות המותגים הם: בנזומטיק, דורהיט, רדי היטר ומיסטר היט. אם ברצונך להוריד עלויות, יש להתחיל במחמם משלך. אפילו בעונת הקיץ יש לקנות מחמם המבוסס על גז פרופן. יש סיכוי רב יותר להשיג מחמם המבוסס על גז פרופן במחיר יותר זול בתקופה זו מכיוון שאין דרישה גדולה עבור מחממים בקיץ.
ניתן להשיג מחממים המבוססים על גז פרופן בדגמים המתאימים לפנים הבית ואלו המתאימים לחוץ. אם יש לך חצר או מרפסת תוכל לשבת בחוץ כאשר מזג האוויר יותר קר אם תשתמש במחמם על מנת לחמם את האוויר. אנשים רבים נהנים מהאוויר הצח של החורף כאשר הוא מחומם ע"י מחמם חיצוני. בהיותו מחמם חיצוני המבוסס על גז ולא על חשמל, אין צורך להסתבך בחוטים וכבלים. ובנוסף, מחמם מסוג זה מהווה אלטרנטיבה בטיחותית עבור שימוש חיצוני בחורף.
חשוב לוודא שהמחמם שבחרת הוא בעל יכולת לחמם את האזור הנדרש. מחממים שונים הם בעלי יכולות שונות. מידע נוסף ניתן למצוא בעלון המצורף.    כל עוד תשמור על ניקיונם של המחממים המבוססים על גז פרופן, הם יספקו שרות טוב בביתך במשך שנים רבות. מחירי המחממים נעים בין 750 – 4000 ₪

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 08-9331239פקס: 08-9322438 נייד: 0508330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים