מזגן נייד | מזגני אוויר ניידים - א. מערכות
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מדוע לקנות מזגן אוויר נייד?

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> מזגנים ניידים >> מדוע לקנות מזגן אוויר נייד?
באזורים בהם אינם רוצים חימום, מזגני אוויר ניידים יכולים לפתור את אתגר הקירור על ידי הפחתת הטמפרטורה כמעט בכל סוג של סביבה.

מהו מזגן נייד?
כמו מזגן המותקן בחלון, מזגני אוויר ניידים הם יחידות קירור, אבל שלא כמו יחידות החלון, מזגני אוויר ניידים אינם דורשים התקנה קבועה כמו פתיחת פתח בקיר או שינוי תצורת החלון. אולם, מזגני אוויר ניידים כן דורשים אוורור של חלון, ובדרך כלל יש צורך במיקום של צינור גמיש ליד החלון. סוגים אלו של מתקני קירור מאפשרים לך לשלוט בטמפרטורה בתוך מקומות סגורים באזורים כמו דירות, משרדים, או בתים בהם יחידות חלון, קיר או יחידות מרכזיות אינם אופציה אפשרית.. כמו כן כיוון שליחידות אלו כמעט תמיד יש מגוון אפשרויות, קל להזיזם מחדר לחדר. בנוסף, הרבה מזגני אוויר ניידים בעלי מספר פעולות ומספקים פונקציות נוספות כדוגמת חימום והפחתת לחות. בגלל שמזגני אוויר ניידים מורידים את הטמפרטורה על ידי שימוש במחזור קירור, הדבר גורם להורדה בלחות של האוויר המעובד על ידי המערכת והורדה ברמות הלחות היחסית - משהו לחשוב עליו אם גרים באקלים לח.(כגון תל אביב,חיפה ,עכו ועוד)

כיצד עובדים מזגני אוויר ניידים ?
מזגני אוויר ניידים בדרך כלל מורכבים ממסגרת דמוית קופסה המחזיקה את הצד הקר והחם של מזגן האוויר וצינור פליטה להוצאת חום. כאשר מזגן נייד מקרר את אוויר הסביבה, הוא מוציא מים, כאשר רוב המים האלו משמשים לקירור היחידה , התוצאה קירור יותר יעיל. במונחים של הוצאת מים מעובים אלו, משתמשים בשתי שיטות עיקריות. ראשית, דלי או מגש בתוך מיזוג האוויר הנייד אוסף מים אשר יש לרוקנם לעיתים תכופות. השיטה השנייה כרוכה באידוי של מים ופליטתם דרך צינור אוורור ראשי ודרך החלון, קיר או תקרה.
למרות שנכון שמזגני אוויר ניידים לא דורשים התקנה קבועה, ישנה מעט עבודה שיש לבצע בכל פעם שמזיזים מזגן נייד מחדר אחד לשני.. בגלל שמזגני אוויר ניידים מעיפים אוויר פליטה דרך צינור, קצה אחד מחובר לגב היחידה והאחר מאורר החוצה. כל מזגני האוויר הניידים כוללים ערכת התאמה לחלון אשר עוזרת לקבע את הצינור בחוזקה במקומו ומספקת קצף לבידוד החלון הפתוח בחלקו.
בגלל שמזגני אוויר ניידים מסירים את המים מהאוויר, הם מתפקדים גם כמייבשים טבעיים, הרבה מזגני אוויר ניידים מבצעים מספר פעולות. בנוסף לקירור וייבוש, רוב מזגני האוויר הניידים ניתנים לשימוש גם כמאווררים. אבל עדיין, כמה מזגני אוויר ניידים כמו Soleus KY 34 מצוינים לשימוש בכל השנה, כיוון שהם כוללים מחמם חלל מובנה.

חמש סיבות לקניית מזגן נייד
  1. רב שימושי – מזגני אוויר ניידים מסירים את הלחות מהאוויר וכן פועלים כמייבשים (קולט לחות). בנוסף, הרבה דגמים מתקדמים כוללים גם מטהרי אוויר, מאווררים ואפילו מחממים – המאפשרים להם להקנות נוחות בכל סוג של סביבה .
  2. יעילות בצריכת אנרגיה – בגלל שרק חדרים מסוימים או אזורים מסוימים מקוררים, מזגן נייד יכול לחסוך לך כמות נכבדה של כסף בחשבון החשמל,
  3. נייד – אחד היתרונות הגדולים של מזגני אוויר ניידים היא העובדה שניתן להזיזם מחדר לחדר. בגלל שמזגני אוויר ניידים כמעט תמיד כוללים גלגלים יצוקים, ניתן להביא נוחות לכל חדר בבית בקלות.
  4. התקנה קלה – שלא כמו מזגני החלון המסורתיים, מזגני אוויר ניידים אינם זקוקים לסוג של התקנה קבועה, ולמרות שהם כן זקוקים לאוורור, ניתן לבצע זאת בקלות בעזרת ערכת חלון הנכללת עם היחידה.
  5. מסנן אוויר – מזגני אוויר ניידים כוללים מסנני אוויר ולפעמים אפילו מנינים ומסנני פחמן פעילים כדי לעזור ולשפר את איכות האוויר. הדבר גורם לירידה ברמות החומרים המזהמים, שיפור במערכת החיסון , וירידה בהתקפות אסטמה ואלרגיות.

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 1599597779 פקס: 1599597770 נייד: 0508330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

 


 
לייבסיטי - בניית אתרים