א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - חשמל או גז?
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

חשמל או גז?

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> כללי >> חשמל או גז?

חשמל או גז? 10 סיבות לבחור במפזר חום חשמלי מקרין עבור המרפסת שלכם

בימי הקיץ אנו מבלים יותר ויותר זמן מחוץ לבית. יחד עם זאת, בערבים נעשה קריר ואנשים רבים משתמשים בסוג מסויים של מפזר חום או תנור על מנת לשמור על טמפרטורה נוחה, אפילו אחרי שמחשיך. 

הנה לכם עשר סיבות מדוע עדיף להשתמש במפזר חום מקרין חשמלי על פני מפזר חום הפועל בגז/ גז דחוס.
  1. מפזר חום מקרין חשמלי הינו חסכוני יותר באנרגיה, מכיוון שכל החום מרוכז בחימום פני השטח אשר, בתורם, מקרינים את החום בחזרה. במפזרי חום על בסיס גז, חלק מהאנרגיה משמשת לחימום האוויר ההיקפי ואנרגיה זו פשוט מתבזבזת ונעלמת.
  2. מפזר חום מקרין חשמלי הינו בטוח יותר להפעלה מאשר מפזר חום הפועל בגז. עובדה זו נובעת מכך שאין צורך להתעסק עם מיכלי גז דליק, אשר תמיד כוללים בחובם רמת סיכון כלשהי. כמו כן אין להבה פתוחה, כמו שיש במפזרי החום על בסיס גז. 
  3. הגז הבוער שבמפזר חום על בסיס גז גם הוא רגיש לחום ושרב. זאת שלא כמו מפזר חום מקרין חשמלי, אשר ניתן להתקין אפילו במקום בו יהיה חשוף לרוח ולמזג האוויר. 
  4. מפזר חום מקרין חשמלי דורש תחזוקה מינימלית, שלא כמו מפזרי חום על בסיס גז, בהם אספקת הגז נגמרת בשלב מסויים וחובה להחליפה מעת לעת. צינורות ושסתומים חייבים לעבור ניקוי באופן קבוע על מנת להבטיח שהמתקן יעבוד כראוי. פעולות אלו אינן נדרשות בשימוש במפזר חום מקרין חשמלי. 
  5. מפזר חום מקרין חשמלי מתחיל בחימום ברגע בו אתם לוחצים על הכפתור להפעלתו. אינכם צריכים לחכות עד שהגז הדחוס יחמם את המערכת לפני שתתחילו להרגיש בפעילותה. 
  6. בחלק מהמיקומים, דוגמת מרפסות וחצרות סגורות בחלונות, אספקת החמצן עשויה להיות מוגבלת מכדי לאפשר שימוש שמפזר חום הפועל על בסיס גז. הסיבה היא שבזמן שהגז בוער הוא צורך את החמצן על מנת להמשיך את בעירת האש. 
  7. גז דחוס בוער משחרר פחמן דו-חמצני וכך תורם לאפקט החממה. אתם יכולים למנוע זאת על ידי שימוש במפזר חום מקרין חשמלי. 
  8. מפזרי חום מקרינים חשמליים מודרנים הינם יעילים מאוד, אפילו הקטנים מביניהם. עובדה זו הופכת את המיקום וההעמדה של המכשיר לפשוטה יותר, והם אינם מגבילים את מידת המקום הפנוי על המרפסת. 
  9. ישנם גם מפזרי חום מקרינים חשמליים שיכולים להיות מותקנים ישירות מתחת לגגונים ושמשיות. דבר זה אינו אפשרי במפזרי חום הפועלים על בסיס גז, מכיוון שהלהבה הפתוחה מציבה סיכון בטיחותי בקרבת בדים וחומרים דליקים אחרים. 
  10. עלויות התפעול גם הן עדיפות יותר עבור מפזרי החום המקרינים החשמליים. מיכל גז בגודל רגיל על פי רוב מספיק לפעילות במשך חצי-יום וחייב להיות מוחלף לאחר מכן. לעומת זאת, מפזרי החום המקרינים החשמליים הינם יעילים בחסכון אנרגטי, וצורכים כמות חשמל מינימלית בהשוואה לחום המופק מהם. 

נכתב על ע"י יונתן.ר מנהל מוצר א.מערכות
טל: 1599597779 פקס: 1599597770 נייד: 0508330888 צור קשר Email 
א.מערכות - השכרה ומכירה של מזגנים ניידים תנורים חימום מאוררים ועוד

לייבסיטי - בניית אתרים