א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - מלכודת זבובים
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מלכודת זבובים

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מלכודת זבובים

מלכודת זבובים מקצועית FlyBuster

מלכודת זבובים מקצועית FlyBuster

מלכודת זבובים פרח FlyBuster

מלכודת זבובים פרח FlyBuster
איך זה עובד ?
FlyBuster: הפטנט החדש flytrap עכשיו בישראל!


בעיות מעופפים ....
זבובים חיות בסביבות מלאכותיות ונמצאות בכל מקום : ברפתות, דירי חזירים, בתי עופות, משקי טורקיה, חוות כבשים, אורוות סוסים, ועוד .......
הבעיות הנגרמות על ידי זבובים - מחלות מורחים (מחלת סלמונלה, דלקת בשד, קדחת חזירים, פה וטלפיים, ברוצלוזיס, (PRRS , Rotavirus) - גורם של לחץ בבעלי חיים - גורם לסכנה לבני אדם, בעלי חיים ואיכות הסביבה.
ההשלכות - פחות רווחים כתוצאה מאובדן הצמיחה והייצור (חלב, בשר, ביצים) - קצב לב מוגבר וקצב נשימה הנגרם על ידי תנועות, עקיצות פתאומיות, שריטות. - הגדלת צרכי מים תזונתיים הדרושים על ידי איבוד דם - טוס מטרד על ידי חקלאים, עובדים ושכנים (זיהום אזורים)
מחזור חיים של זבוב מחזור חיים של זבוב לוקח בין 2 שבועות ל -2 חודשים. כל המחזור עשוי להשתנות, בהתאם לטמפרטורה. 45-51 ימים נקבת זבוב מטיל 600/700 ביצים במהלך מחזור החיים שלה! לא יאומן! אם שני זבובים מתרבים בחודש אפריל יכול לבוא לכאן אוכלוסייה של יותר מ 5.600.000.000 מלכודת   FlyBuster  מערכת מוגנת בפטנט חדשנית. ,עם עיצוב בשילוב של לימודים ומחקר בינלאומיים לפיתוח פתרונות למניעה לזבובים בחוות, אורוות, וכו'
פיתיון FlyBuster המערכת מבוססת על lovloeistof יעיל ביותר שמושך זבובים.הפיתיון הוא 100% אורגני (ירוק) ואינו מכיל כימיקלים או רעלים ולכן הוא לחלוטין בלתי מזיק לסביבה, בעלי החיים ובני האדם.
טכניקת ייצור מיוחדת אפשרה לייצר את הפיתיון בצורת נוזל מוכן לשימוש ונמכר בבקבוקים למחזור של כחודש בממוצע ואף יותר תלוי בתנאי האקלים והסביבה .
החומר lokvloeistof הינו מוכנס בתוך הצנצנת של המלכודת ודרכו מופץ הריח שאליו נמשכים הזבובים, פתחים המיוחדים "בדרך זו", אשר מסודרים סביב הדלי ,קונוסים פטנט מיוחד נועדו, ברגע שהזבובים בפנים, הם לא יכולים לצאת שוב.

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים