א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - "מלכודת היתושים הקלה" שלא עובדת – ובנוסף אחת שכן עובדת
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

"מלכודת היתושים הקלה" שלא עובדת – ובנוסף אחת שכן עובדת

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> מפוחים ניידים >> "מלכודת היתושים הקלה" שלא עובדת – ובנוסף אחת שכן עובדת
"מלכודת היתושים הקלה" שלא עובדת – ובנוסף אחת שכן עובדת
 
רוצים ללכוד המון יתושים? לחצו כאן כדי לעבור ישירות לכמה מלכודות יתושים שעובדות בפועל!
בחודש האחרון, תמונה זו יחד עם ההדרכה הנלווית אליה התפרסמו בכל רחבי האינטרנט. לכאורה, כל מה שהייתם זקוקים לו על מנת להכין מלכודת יתושים יעילה זה בקבוק של 2 ליטר, חתוך לשניים, כאשר חצי אחד הפוך, מעט סוכר חום ומעט שמרים. הבלילה הזו תמשוך את היתושים ממרחקים של מטרים,אשר יצללו בשמחה את תוך מי הסוכר וימותו.
 

 
כאן במרכז אלברטה, יתושים הם הצורה הנפוצה ביותר של חרקים מעופפים שחיים תחת השמש. יציאה החוצה בקיץ היא סכנה אמתית – בגלל שאתם עלולים להתעלף מכל אובדן הדם. מלכודת היתושים הזו נראתה כפתרון מושלם לעומס החרקים הזה.
הבעיה היחידה היא – שהמלכודת לא עובדת. הגרסה שלי למלכודת תפסה בדיוק שני זבובים ועלה קטן ומקופל. אף לא יתוש אחד.

  
אני לא היחיד שהתאכזבתי. שרשורי תגובות באתרים שפרסמו את מלכודת היתושים הזו חשפו דיווחים רבים על אותו הדבר. מגיב אחד שיתף את ההתמודדות שלו עם המלכודת המתסכלת.
אני חושב שקראתי לפחות 200 תגובות על הסוג הזה של מלכודת יתושים מבקבוק סודה. אני לא מצאתי אף תגובה שאומרת שהיא עבדה.
אני חושב שהמלכודת הזאת אינה מוצלחת, אך אני לא מוותר על חיפוש של מלכודת יתושים טובה. אם יצרתם מלכודת יתושים יעילה משלכם, או אפילו השתמשתם במלכודת יתושים מסחרית, יידעו אותנו על כך בתגובות.
 
 
שיטה של חומר ניקוי נוזלי
 
מלכודת יתושים מחומר ניקוי נוזלי פועלת על-ידי הוצאת מתח הפנים של המים לו זקוקים חרקים על-מנת לצוף. יתושים נמשכים למים עומדים, אך אם בתוך המים יש חומר ניקוי, היתושים נתקעים. כדי להשתמש בשיטה זו, פשוט תיקחו דלי, מלאו אותו במים, הוסיפו כמה טיפות של חומר ניקוי נוזלי, כוונו אור אל המים כדי למשוך את היתושים ותתנו לו לעשות את עבודתו. כאן אתם יכולים לראות דוגמה לכך שמלכודת היתושים הזו עובדת היטב:
 

הערה: אל תשתמשו בשיטה הזו כאשר ילדים או בעלי חיים עלולים לשתות את המים!
 
שיטה של מאוורר מהירות גבוהה
 
אחד הקוראים שלנו נתן המלצה מעולה על שיטה שעובדת בדומה לכורי עכביש. אם כורי העכביש האלה היו
 

 
מונעים על-ידי דלק טילים. ערימת היתושים הזאת נתפסה על-ידי אנדי רוס מ- Green Power Science תוך לילה אחד ובעזרת מלכודת יתושים אחת.
 
המלכודת פועלת על-ידי הזזה של כמות אוויר עצומה דרך רשת תיל קטנה. הרשת ספוגה באיזופרופנול אלכוהול (אלכוהול לחיטוי) כדי להבטיח כי היתושים אכן מתים.

 
   

אתם יכולים להעמיד במבחן את לוכד היתושים על-ידי שימוש במאוורר ביתי רגיל, אך כדי לקבל מלכודת יעילה באמת כדאי לכם להשתמש במאוורר מהירות גבוהה. המאוורר המומלץ ביותר לסוגי המלכודות האלה הוא ה- Proline 20″ נייד. הוא יזיז כ- 113 מטרים רבועים בדקה. בהשוואה למאווררים מרובעים רגילים מבית  Laskoשמזיזים כ- 56 מטרים רבועים לדקה.

 
   


הרשת קשה יותר למציאה, היא צריכה להיות מספיק קטנה כדי שהיתושים לא יצליחו לעבור דרכה.
רשת רגילה לא תעבוד. בעת צרה, אתם יכולים פשוט להשתמש בכילה רגילה אשר זולה וקלה למציאה.
להלן סרטון מלא מ- Green Power Science שממנו נלקחה תמונת היתושים שלעיל. אני ממליץ לצפות לפחות במספר דקות ראשונות כדי לקבל כמה רעיונות לגבי המאווררים בהם ניתן להשתמש, חיבור הרשת, ושימוש נכון באיזופרופנול אלכוהול.
 
לייבסיטי - בניית אתרים