א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - מחולל לחות Carel HumiDisk 65
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

מחולל לחות Carel HumiDisk 65

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מכשיר להעשרת לחות מלחלח >> מכשירים להעשרת לחות CAREL >> מחולל לחות Carel HumiDisk 65

 

מלחלחים צנטריפוגליים Carel HumiDisk 65HumiDisk65 הוא מלחלח קטן המשתמש בדיסק מסתובב כדי לפרק את המים לחלקיקים ולהפוך אותם למיליוני טיפות קטנות הננשפות על ידי המאוורר המובנה ומוכנסות לתוך הסביבה, כך שהן אדים, המלחלחים את האוויר ומקררים אותו.
 
זו היא דרך פשוטה, חסכונית וקלה להחזיק במערכת לחלוח בצריכת אנרגיה של רק 220 W עבור קיבולת של 6.5 ק"ג \ שעה.
 
מכל המים בתוך ה-humiDisk65 מכיל רק 0.055 ליטרים של מים, המפורקים לחלקיקים בקיבולת מרבית תוך 30 שניות בלבד. המים במכל מתחלפים על כן 120 פעמים בשעה, כלומר המלחלח עובד למעשה עם מים זורמים, כדי להבטיח את התנאים ההיגייניים הטובים ביותר. פעולת המלחלח נשלטת באמצעות לוח אלקטרוני פנימי שבנוסף לתפעול הרגיל של המכשיר, אף מבצע מחזור ניקוי של המכל כאשר מדליקים את היחידה ומחזור ריקון בתום בקשת הלחלוח. פעולות אלו מונעות הישארותם של מים עומדים בתוך היחידה.
 
חשוב: די לקבל רמה גבוהה יותר של היגיינה, כאשר משתמש בלוחות הבקרה החשמליים CAREL, המלחלח אף מנקה את מכל המים בתחילת כל מעגל לחלוח.הלוח האלקטרוני אף מאובזר במסדר הקובע את קיבולת המלחלח.
 


לוחות חשמליים

כל מלחלח humiDisk65 צנטריפוגלי חייב להיות מחובר ללוח בקרה חשמלי, המסופק על ידי CAREL, לשם בקרה במלחלח אחד או שניים במקביל. חיישן הלחות, המסופק בנפרד, ניתן לחיבור ללוח החשמלי, ואז הוא מנהל את המלחלח כך שרמת הלחות הרצויה באוויר נשמרת.

מכשיר למניעת קפיאה

ניתן לספק את ה-humiDisk65 עם מכשיר מונע קפיאה: מחמם טבול חשמלי, הנשלט באמצעות הלוח החשמלי וחיישן טמפרטורה המופעל כאשר הטמפרטורה בתוך היחידה מגיעה ל-C°0. המכשיר ניתן לתפעול בטמפרטורות של עד C°1 ללא המכשיר למניעת קפיאה, ועד טמפרטורה של C°2- עם המכשיר (תוספת).

המים לשימוש המכשיר

humiDisk65 פועל הן עם מי ברז והן עם מים מזוקקים (ראו מפרטים טכניים).
יתרונות
·         פשטות: מצריך אספקת חשמל של 230 V בלבד ומי ברז וקווי ניקוז קיימים. התפעול הוא הפעלה \ כיבוי;
·         בטוח היגיינית:
-          מכל קטן מאוד, רק 55 מיליליטר;
-          תהליך שטיפה בהפעלת היחידה;
-          תהליך שטיפה בתחילת כל מחזור (רק עם לוח בקרה תוצרת CAREL).
  ·         מדולריות: ניתן לשלוט ביחידת humiDisk65 אחת או בשתיים במקביל על ידי שימוש בלוח הבקרה המסופק על ידי CAREL.


מה זה אומר...
 
התמקדות CAREL
טבק הוא צמח הגדל עם לחות גבוהה, בתהליך טבעי הוא משחרר לחות לסביבה כאשר האוויר הסובב אותו יבש מדי. כשמביאים בחשבון סיגריות למשל, הלחות המוכלת בהן נעה בין 12% במשקל כאשר הלחות של האוויר משתנה בטווח שבין 40% ל-70% r.H. (בטמפרטורה של C°24).
 
אוויר יבש גורם לעלים להתכווץ ומוביל לירידה במשקל, לעלייה בשבריריות, לסדקים ולקרעים. לכך יש השפעה שלילית על תהליך הייצור והוא גורם לטבק לצאת מתוך הסיגריות, לנייר הסיגריות להיתפס במכונות, ועלי הטבק שבהם משתמשים לייצור הסיגריות נשברים.
תנאי האוויר הנדרשים בדרך כלל בשלבי עיבוד הטבק השונים הם בדרך כלל בין C°20 ל-C°24, ו-60% עד 70% r.H.. לאחסון הטמפרטורה היא בדרך כלל בסביבות C°20 ו70% עד 75%  r.H.. ייתכן ונדרשות רמות לחות וטמפרטורות שונות בשלבי עיבוד מסוימים או במהלך האחסון.
·         חסכון באנרגיה ועלויות תפעול נמוכות
·         בטוח מבחינה היגיינית (ללא מים ממוחזרים)
·         פשוט למשתמש 
לייבסיטי - בניית אתרים