א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני בחירה של מצנן האוויר שלכם הקיץ
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני בחירה של מצנן האוויר שלכם הקיץ

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> מצננים >> הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני בחירה של מצנן האוויר שלכם הקיץ

 
נושאים: קנו מצנן אוויר באינטרנט עצות לקניה של מצנן אוויר
מבלים בטבע ראו הוזהרתם! כעת כשהגיעו ימי הקיץ הצורבים, הגיע הזמן לחזור לפקעות הנוחות שלכם, המעוצבות בצורה של חדרים מפוארים וממוזגים. אלא אם כמובן קיים צורך עז לעשות איזושהי עבודה או לשפץ או לתקן משהו. האם זה נכון שאנחנו פשוט מתעבים את זה שהשמש הקיצית מכה בפנינו וכל דבר מלפנינו ניראה כמו חיזיון תעתועים בעודנו מטיילים מוקדם בבוקר לאורך הרחוב? תערובת של קצת לחות יחד עם חום הופכת את הדברים לבלתי נסבלים, בלשון המעטה. גרונות צחיחים, בגדים מיוזעים, מצבי רוח כעוסים, התייבשות, והתקפי רגזנות, תסמינים סימפטומטיים אלה של השמש הקיצית יבטיחו שאף אחד לא ינוח בשלווה, לעולם!
ימי הקיץ הצורבים כבר החלו לשפוך את חמתם על חיי היום-יום שלנו, כאשר יציאה החוצה לצורך סידורים קטנים נראית כמו משימה בלתי אפשרית. תוסיפו לכך את הקיטורים האומללים על עלויות המזגן שעולות ללא הרף והפחד הופך לאמתי!
כדי להרחיק את כל הביקורות שלכם נגד חודשי הקיץ חסרי הרחמים האלה, ניתן להשתמש במצנני אוויר כפתרונות מגניבים שיכולים לפתור את אסון החשבונות הגבוהים, לרבות דברים רבים אחרים. אף על פי שמערכות צינון אוויר באידוי משתמשות בשיטה עתיקה להפחתת טמפרטורת האוויר, הן יעילות מבחינת עלות-תועלת והן מבחינת חיסכון באנרגיה. הן פועלות עם עיקרון מדעי אשר מונח בבסיסן, כאשר מים מתאדים ועוברים ממצב צבירה נוזל למצב צבירה גז, זה לוקח אנרגיית חום מהסביבה, וכך הופך את החדר לקר יותר.
התבוננו היטב בכמה עובדות שעליכם לקחת בחשבון לפני קניה של מצנני אוויר כדי להתמודד עם ימי הקיץ האלה! הבה נתחיל:

1. אקלים
בהתבסס על תנאי האקלים במקום המגורים שלכם, אתם יכולים לבחור בין מצנני אידוי/מדבר, לבין מצננים ניידים. קירור באמצעות אידוי הוא מעולה לקירור של חללים פנימיים, במיוחד במזג אוויר חם. עם זאת, הוא תלוי לחלוטין באקלים במקום מגוריכם. לכן, הבנת המנגנון של מצנני אוויר באידוי תעזור לכם לקבל החלטה לגבי פתרון הצינון המתאים ביותר עבור הסביבה שלכם.
המפתח לקירור יעיל של ביתכם באמצעות מצנן אידוי הוא השפע של אוויר חם ויבש, אשר בדרך כלל נמצא באזורים מדבריים או במקומות בהם יש לחות נמוכה. אם אתם רוצים לקרר אזור גדול כמו מסדרון – מצנני אוויר מדבריים יספיקו. הם משתמשים באנרגיה רבה יותר, דורשים יותר מקום ויותר מים, אך מספקים קירור יותר טוב. אם אתם מעדיפים שימוש אישי וחדר קטן יותר, מצננים ניידים יכולים להתאים לצרכים שלכם.

2. מאפיינים
לפני שאתם מקבלים החלטת רכישה, תתנו תשומת לב מספקת למפרטים של הדגם בו אתם מעוניינים. למטה מפורטים מספר מאפיינים שעליכם לקחת בחשבון בעת קנייה של מצנן אוויר לחדר.
  • עובי של רפידות: רפידות קירור צריכות להיות בעלות עובי של כ- 90 מ"מ כדי לספק ביצועים אופטימליים. זכרו, עובי של רפידה הינו חיוני לקבלה של אוויר מצונן היטב.
  • מהירות: זהו תמיד דבר שימושי כאשר למצנן יש אפשרויות של וויסות מהירות. אתם יכולים לקחת הביתה מצננים בעלי מהירויות משתנות, שמאפשרים לכם לשלוט על מהירות המאוורר. תמיד תבחרו במצנני אוויר שמספקים אפקט קירור טוב יותר ורעש נמוך יותר.
  • בקר רמת מים: המצנן העתידי שלכם צריך להיות בעל בקר אוטומטי של רמת מים,אשר לשמור במצנן רמות מים שהוגדרו מראש ולמנוע מהם לטפטף החוצה.
  • שסתומי עצירה: שסתומי עצירה הם דשים באזור פליטה של מאוורר אשר מצמצמים את אובדן הקור במצנן. כמו כן הם קיימים בצינור אשר נפתח כאשר המאוורר מתחיל לפעול ונסגר כאשר המאוורר נכבה.
  • שלט רחוק: אביזר זה נותן לכם תחושה של שליטה לקבלה שלמצב פעולה פשוט ונוח יותר. עם שלט רחוק, באפשרותכם גם להגדיר את מהירות המאורר לפי רצונכם.
3. עלויות תפעול
מצנני אוויר באידוי מתגוונים במידה רבה ביעילותם האנרגטית. על-פני תקופה של למעלה משנה, עלויות התפעול נבדלות בצורה משמעותית בין דגמים שונים. מומלץ לקנות מצנני אוויר באידוי אשר מאופיינים בממיר מתח – שיכול באופן פוטנציאלי לבטל את התהליכים היקרים וגוזלי המשאבים של "הפעלה-עצירה-הפעלה-כיבוי" במערכות ישנות יותר, ובכך לגרום לשימוש מצומצם באנרגיה ולחיסכון רב בעלויות.
עכשיו כשאתם את כל הפרטים הקטנים בבחירה של מצנני אוויר נכונים לצורך התמודדות עם החום הקיצי, אתם יכולים לרכוש באינטרנט מאוורר חלון, מצנן אוויר מדברי או מצנן אוויר לחדר בודד אשר מועדף עליכם, הן לשימוש תעשייתי והן לשימוש ביתי ממותגים מבוססים מובילים, כגוןSahara : , Vego, Symphony, ואלה רק חלק מהמותגים.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים