א.מערכות פתרונות איוורור וחימום - אין כמו מאוורר נייד
תנור גז  |  תנור חימום  |  קירור  |  מזגן נייד  |  מאוורר  |  מסך אוויר

  
 לייעוץ מקצועי בחינם חייגו: 08-9999029 
 

לשיחת ייעוץ בחינם חייגו
08-9331239  או מלאו
את הטופס >>


 
  

אין כמו מאוורר נייד

חזור לעמוד הקודם ►    
מסך אוויר | מזגן נייד | מאוורר 
דף הבית >> מאמרים >> מאווררים מערפלי מים >> אין כמו מאוורר נייד

החיים בישראל מביאים עמם התמודדויות מסוגים שונים. אחד הדברים אליהם קשה להתרגל או להסתגל זה החום המעיק, אשר אינו מרפה חודשים ארוכים בשנה. רמות הלחות והחום משתנות בהתאם לאיזורים השונים; באיזורי החוף, השפלה והדרום, קשה להעביר קיץ ללא מזגן. עם זאת, ישנן תקופות בשנה או זמנים ביום, כמו גם איזורים מסויימים בארץ בהם אין צורך בהפעלת מזגן יקר ומזהם. במצבים אלו, די בהפעלת מאוורר נייד כדי ליצור אווירה נעימה, רעננה ובריאה.

מאוורר נייד מהו

מאוורר הינו מכשיר להנעת האוויר, המבוסס על עקרון פעולה פשוט. מערכת של כנפיים מוקפות סורג בטיחות, מסתובבת בעזרת מנוע חשמלי, דוחפת את האוויר ומיצרת משבי רוח. סירקולצית האוויר מסיעת בצינון גופים או חפצים וגורמת להתחדשות האוויר בחדר.
מאוורר נייד בנוי באותה השיטה, אלא שאין הוא מיועד לתליה על הקיר או מקום קבוע אחר. מאווררים ניידים הם בעלי משקל נמוך יחסית וקל להזזים ממקום למקום על פי הצורך.

תצורות מאוורר נייד

קיימים דגמים רבים של מאווררים ניידים, הנבדלים זה מזה בתכונות כדוגמת גודל, הספק, עיצוב, מהירויות, כיווני פעולה ומיקום בחלל.

באופן כללי, ניתן לחלק מאווררים ניידים לשלוש קבוצות עיקריות:
  1. מאוורר שולחני – לקבוצה זו משתייכים מאווררים קטנים אותם מציבים על גבי שולחן או מדף. זהו למעשה הדגם הקלאסי והקדום ביותר, המאפשר בעיקר איוורור נקודתי. ההספק של מאווררי שולחן נמוך יחסית וביכולתם להשפיע על שטח קטן למדי. 
  2. מאוורר נייד על מוט – סוג זה של מאווררים הוא הנפוץ ביותר לשימוש פרטי. זהו מאוורר עומד, אשר מותקן בראשו של מוט בעל בסיס יציב.  מאוורר מוט נוח ויעיל לשימוש הודות לשלוש תכונות מרכזיות; גובה המוט ניתן לכיוון, פעולת האיוורור יכולה להתבצע תוך כדי סיבוב אופקי  ולהשפיע על איזור גדול יותר וישנה בחירה בין מספר דרגות עוצמה.
  3. מאוורר רצפה – סוג זה של מאוורר נייד הוא העדכני ביותר וזה הזוכה לפופולריות גוברת והולכת. המאוורר עצמו נמצא במעין קופסה מפלסטיק קשיח, היושבת על הרצפה. רבים מעדיפים אותו, מאחר ותנועת האוויר נוצרת בגובה הרצפה ואינה מפריעה לנמצאים לידו. מאווררי שולחן ועמוד עלולים לגרום לרוח ישירה בגובה העיניים. מאווררים רצפה שייכים לדור חדש של מאווררים ולכן גם להם תכונות כמו מדרג עצמה ואפשרויות לכיוון יציאת האוויר.
לייבסיטי - בניית אתרים